Rapsodisti i kushton këngë presidentit: Jetë të gjatë o Ilir Meta! (VIDEO)

Rapsodi Gëzim Ahmetaj i ka kushtuar një këngë presidentit që është publikuar vetëm 4 orë më parë.

 “Jetë të gjatë o Ilir Meta“, titullohet kënga, ndërsa klipi bashkon momentet kulminante të deklaratave të kreut të shtetit.

Rikujtojmë se ditën e djeshme Meta u përplas me policinë Bashkiake duke dalë nga vetja si kurrë më parë dhe duke i kërcënuar ata me burg.

Kliko për videon (KETU) 


Shtuar 13.03.2021 15:10