Puthje e përqafime, Noizy dhe Stresi dhurojnë show në mes të sheshit (VIDEO)

Noizy dhe stresi kanë qenë të pranishëm në koncertin e mbajtur mbrëmjen e djeshme në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

Dy reperët që dikur kanë qenë armiq të përbetuar, duket se i kanë “shkrirë akujt” me njëri-tjetrin.

Pasi mori pjesë në koncertin “Alpha Show” mbrëmjen e djeshme, Stresi dhe Noizy e kanë mbyllur me përqafime e puthje me njëri tjetrin./albeu.com/

Shtuar 15.08.2022 08:51