Plagoset me thikë kryetari i bashkisë Divjakë dhe shoferi i tij, ky është autori

Është plagosur me thike Kryetari i Bashkisë Divjakë, Fredi Kokoneshi dhe shoferi i tij.

Mësohet se Kokoneshi ka pasur një debatme shtetasin Ergest Xhelili dhe më pas është goditur me thikë nga ky i fundit.

Ai po dërgohet në spitalin e Lushnjës dhe është jashtë rrezikut për jetën.