Paqja mbaroi! Ilir Shaqiri dhe Donaldi drejt përplasjes fizike: Ta tregoj nesër unë ty (VIDEO)

Duket se situatat janë përshkallëzuar në BBV mes banorëve ku nuk kanë munguar fyerjet në drejtim të njëri-tjetrit.

Ilir Shaqiri është përplasur sërish me Donald Veshajn gjatë provës së javës, ku koreografi duhet që t’u mësonte të gjithëve një kërcim.

Mesa duket mësimi i kërcimit nuk ka pasur një fund të mirë, teksa në videon e publikuar në rrjetet sociale, dëgjihen edhe kërcënime të formave të ndryshme si “ta tregoj unë ty nesër”./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 30.10.2021 21:59