Nga divorci me Albi Nakon te suksesi në Itali, prestigjozja italiane jehonë Klaudia Pepës (VIDEO)

Klaudia Pepa ka zënë një vend në ‘Comsopolitan’, prestigjozen italiane që i ka dedikuar një artikull të gjatë balerinës me origjinë shqiptare. Ka qenë vetë Klaudia që e zbuloi këtë lajm, pasi një prej miqëve të saj i tregoi për artikullin.

Media në fjalë ka shkruar për karrierën e Klaudias që prej fillesave të saj në Shqipëri e deri te fitorja në “Amici 2015”, e më pas karriera në Itali, ku balerina shqiptare tashmë është zhvendosur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa)

Sigruisht nuk u la jashtë vëmendjes dhe jeta perosnale e saj, martesa me Albi Nakon në televizon, e më pas divorci i tyre.

Balerina falenderoi stafin e medias së njohur për kohën që i kanë dedikuar dhe shkrimin e këndshëm.

 


Shtuar 3.04.2021 12:47