Në ditëlindjen e saj, publikohet foto e rrallë e Rudina Hajdarit me flokë të shkurtër (FOTO LAJM)

Ish-deputetja Rudina Hajdari feston sot ditëlindjen e saj të 34 dhe ka marrë urime nga miqt te cilat i ka shperndare ne profilin e saj ne Instagram.

Mirëpo, si rrallëherë, është publikuar një foto e politikanes nga koha kur jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është ‘look-u’ i Rudinës, e cila shfaqet në praninë e dy mikeshave me flokët shumë të shkurtër.

Ndoshta, ish-deputetja mund të ketë qenë në periudhën që ndiqte studimet dhe ka pasur mundësi të eksperimentojë me pamjen e saj, për shkak të moshës dhe që atëherë nuk ishte ende pjesë e politikës. Të gjithë janë bërë kuriozë, se si mund të dukej Hajdari me këto flokë në ditët e sotme.

Gjithashtu Rudina ka publikuar edhe nje video teksa fryn qirinjte e tortes së 34 per te ne shoqerinë e vajzës së saj.


Shtuar 16.08.2021 13:35