Meta “merr” malet: Sa më e fortë malorja, aq më i lartë vetëbesimi

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka ndarë me ndjekësit një foto këtë fundjavë, ku shihet teksa bën ngjitje në mal.

Krahas fotos, Meta ka një mesazh ku thotë se sa më e lartë të jetë malorja, aq më lartë është edhe vetëbesimi.

“Sa më e fortë malorja, aq më e lartë maja dhe vetëbesimi. Malet tona më të larta”, shkruan Meta.

Shtuar 3.09.2022 13:47