Mes thyerjes së pjatave Enca feston 26-vjetorin në Dubai (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia festoi ditën e djeshme ditëlindjen.

Enca ka udhëtuar drejt Dubait për të festuar 26 vjetorin e lindjes, së bashku me miqtë e saj më të mirë.

Këngëtarja ka ndarë nga festa madhështore mjaft foto e video.

Mes të tjerash, ajo ka ndarë dhe një moment ku shihet teksa thyen pjata. “O Zot, unë gjithmonë kam dashur ta bëjë këtë”, ka shkruar Enca krahas videos./albeu.com/