Me pushime në Mykonos, të gjithë “sytë” tek vajza e Blendi Fevziut (FOTO LAJM)

Blendi Fevziu ndodhet në Mykonos të Greqisë, ku ka bërë edhe një emision prej andej.

Fevziu ka postuar edhe disa fotografi, ku gjithë vëmendjen e ka marrë vajza e tij Mishel.

Megjithëse ajo është bukuroshe dhe vajzë e një gazetari të njohur, Nishel nuk është një personazh i rrjeteve sociale./albeu.com/