Me pistoletë në kokë, Visjan Ukcenaj: Ligjin e bën gruaja! (FOTO LAJM)

Aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar se ligjin në familjen e tij e bën gruaja.

Ai e ka përshkruar me një foto shprehjen “Ligjin e bën gruaja”. Visjani tregon se e pyeti bashkëshorten, Jonën nëse mund të dilte me shokë dhe ajo ia dha lejen, mirëpo duke e “kërcënuar” me armë.

Jona shfaqed duke i drejtuar armën bashkëshortit të saj, Visjanit, dhe të dy shfaqen të qeshur në momentin që aktori pyet fansat nëse duhet të dalë me shokët apo jo.

Postimi i ka bërë të gjithë të qeshin dhe sigurisht nuk kanë munguar komentet e shumta që i thonë Visjanit të mos dalë më mirë./ albeu.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VISJAN UKCENAJ (@visjanukcenaj)


Shtuar 16.08.2021 14:18

Tags: