Luana Vjollca shijon pushimet, shfaqet fantastike (FOTO LAJM)

Luana Vjollca po shijon pushimet në Greqi, ndërkohë që është shtator, por temperaturat mbeten ende të larta.

Këngëtarja dhe moderatorja prej disa ditësh ndodhet në Mykonos, ku ka ndarë dhe pjesë nga pushimet e saj.

Nuk kanë munguar as fotot në të cilat Luana ka theksuar linjat e saj trupore. Në një foto mo bikini të kuqe ajo ekspozoi edhe tatuazhin i cili ndodhet afër pjesës intime./albeu.com


Shtuar 19.09.2021 13:58