Ia ka vënë syrin dikujt, Antonela paralajmëron marrëdhënie intime brenda shtëpisë?! (VIDEO)

Ish-konkurentja e Për’puthen Antonela Berisha është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP Albania.

Që në ditët e saj të para, Antolena me tipin e saj ngacmues ka arritur të hapë sherret e para në shtëpi, gjë e cila bëri që të mos pritej aq mirë nga bonorët.

Në buxhetin e ri, banorët po përzgjidhnin ushqimet e tyre dhe morën kërkesën e pazakontë të Antonelës e cila dukej se e tha më shumë për të krijuar batuta dhe shaka.

Antonela: Ma porosit diçka mu, një prezevativ…

Monika: Do të shkojë dëm këtu, do të shkoj dëm moj!

Antonela: Më pa sikur ske buxhet, çfarë don?

Si mendoni ju, ishte vetëm një shaka nga Antonela, apo vërtet ajo ka ndonjë pëlqim brenda shtëpisë se Big Brother Albania? /albeu.com/

 


Shtuar 24.11.2021 17:49