Është ndarë me Mozzik? Reagimi i fundit i Loredanës “turbullon” rrjetin (FOTO LAJM)

Çifti i këngëtarëve, Mozzik dhe Loreda, kanë rrëmbyer sërish marrëdhënien e publikut, pasi publikimeve të tyre të fundit në rrjetet sociale si dhe pas thashethemëve se ata po shkojnë drejt ndarjes.

Ajo që e ka bërë më të vërtetë ndarjen e çiftit, ka qenë fshirja që I kanë bërë njëri-tjetrit nga Instagram, në një kohë kur pritej që të nxirrnin albumin e tyre “No Rich Parents”.

Kjo gjë i ka bërë fansat të dyshojnë se çifti i kanë dhënë sërish fund lidhjes vetëm pak kohë pasi u ribashkuan.

Pas lajmeve se janë ndarë, Loredana publikoi një foto me vajzën e tyre, Hanën, nga dhoma e gjumit dhe e shoqëroi me mbishkrimin: “Kaq e lumtur”.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një krizë momentale në marrëdhënien e tyre, megjithatë reperja duket e kënaqur me jetën e saj./albeu.com


Shtuar 16.08.2021 15:45