HOROSKOPI/ 25 tetor 2021, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi

Mund të ketë një lloj grindjeje të brendshme në punë dhe kjo do bëjë që java të nisë e tensionuar. Do t’ju takojë juve të riktheni rendin në një situatë që duket kaotike. Nëse arrini të merrni situatën në dorë, gjërat do të zgjidhen më lehtë.

Demi

Duhet të merrni një vendim financiar dhe për këtë jeni konfuz. Është një vendim i momentit dhe për këtë do t’ju duhet të mbështeteni në intuitën tuaj. Mos u mendoni shumë gjatë pasi është një vendim që prek të ardhmen.

Binjakët

Java mund të nisë me një zhgënjim të vogël për ju, pasi një plan që keni bërë nuk do të realizohet. Java ka të bëjë me pritjen; do të prisni fjalën e të tjerëve për të mësuar nëse ajo që keni planifikuar do të realizohet apo jo. Megjithatë, duket si ‘jo’ sipas yjeve.

Gaforrja

Është dikush në jetën tuaj që do t’ju bëjë të ditur se është aty dhe do t’ju mbrojë. Megjithatë Ky person është shumë xheloz dhe posesiv dhe mund t’ju mërzisë. Kjo gjë mund t’ju bëjë të pyesni veten nëse ky është lloji i personit që dëshironi në jetën tuaj.

Luani

Kjo javë do t’ju hapë sytë për dikë në jetën tuaj që mund t’ju gënjejë. Ky është dikush të cilit i besoni me zemër. Mund të mos jetë domosdoshmërisht një partner apo interes dashurie, por është dikush që ju njeh mirë, të cilin ju e njihni po aq mirë, me përjashtim të këtij informacioni që nuk është ekspozuar ende.

Virgjëresha

Një javë krejtësisht e shkëlqyer ju pret. Ju keni kaluar nëpër ferr në punë dhe jeni në limitet tuaja. Papritur, ju keni shpresë – dhe ëndrra që dëshironi të ndiqni. Çfarëdo që të ndodhë këtë javë, do të jetë frymëzuese për ju.

Peshorja

Kjo do të jetë një javë vërtet e ëmbël për ju. Është dikush në jetën tuaj që do të përfitojë nga gjithë mirësia dhe ndershmëria juaj. Ndoshta ju jeni të dashuruar dhe doni të bëni diçka të mrekullueshme për personin të cilin keni përzemër. Kjo është një javë e mrekullueshme për të treguar dashuri dhe për të blerë dhurata.

Akrepi

Kjo javë ka një konfuzion total për ju. Nuk është asgjë që nuk mund ta përballosh, por është një telash i madh dhe vërtet nuk ishe gati për këtë lloj sfide. Ju jeni të destinuar të merrni një vendim. Ky vendim është në fund të fundit i rëndësishëm, dhe vetëm ideja që bie mbi supet tuaja është faktori vendimtar ju bën të zemëruar dhe konfliktuoz.

Shigjetari

Ju mendoni se është më mirë për ju, në këtë kohë, të tërhiqeni nga angazhimet shoqërore në mënyrë që të mund të kaloni kohë vetëm, në mendimet tuaja. Ju nuk jeni në humor të mirë, as në humor të keq – jeni në një humor meditues gjatë gjithë javës dhe kjo do t’ju bëjë të relaksoheni.

Bricjapi

Gëzimi për botën është motoja juaj për javën. Do të takoheni me miqtë dhe do të shijoni jetën. Ju jeni një nga shenjat më me fat këtë javë, yjet po punojnë në favorin tuaj. Do të jeni gjithashtu produktivë dhe të suksesshëm gjatë javës edhe në punë dhe situata do të përmirësohet vetëm me kalimin e ditëve.

Ujori

Kjo javë ka të bëjë me ruajtjen e asaj që keni punuar kaq shumë për të arritur. Është një javë e lidhur me punën që do t’ju bëjë të pyesni nëse ju pëlqen puna juaj apo jo, por gjithashtu do t’ju vendosë në situatën ku mund të dëshironi të hiqni dorë.

Peshqit

Do të ketë shumë kujtime të së shkuarës gjatë kësaj jave. Ju mund të pyesni veten nëse gjërat ishin më mirë atëherë sesa tani. Ndërsa nuk ka asgjë që ju kërcënon për momentin, koka juaj do të romantizojë të kaluarën sikur të ishte një vend shumë më i mirë se ku jeni tani./albeu.com/


Shtuar 24.10.2021 23:37