FOTO LAJM/ Vesh fustanin e nusërisë, Iva Tiço i jep fund beqarisë

Gazetarja e njohur, Iva Tiço, i ka dhënë fund beqarisë.

Ditën e sotme Iva ka kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj gjerman.

Gazetarja ka veshur fustanin e nusërisë dhe shkëlqen nga lumturia. Iva ka zgjedhur që ta mbajë larg “syrit” të mediave partnerin e saj të huaj.


Shtuar 27.04.2024 19:13

Tags: