Festë e shfrenuar mes luksit, brenda ditëlindjes së Morena Tarakut (FOTO LAJM)

Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar.

Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Këngëtarja tërheq vëmendjen me jetën luksoze që nuk nguron ta shfaqë dhe në rrjete sociale. Karrerierën e nisi si një modele për t’ju përkushtuar më pas dhe botës së muzikës.

Prej vitesh e angazhuar, ajo ka sjellë këngë, duete dhe solo që janë kthyer në hite. Ndërkohë, ditën e sotme Morena Feston ditëlindjen dhe festimet kanë nisur që në orët e para të 1 Prillit. Këngëtarja ka ndarë pamje nga festa madhështore që ka organizuar në shtëpinë e saj.

Pamjet që nisin nga dekorimi i kuruar në detaje i shtëpisë, lulet e shumta deri tek mbishkrimi gjigand “King M.T” pranë pishinës, kanë tërhequr vëmendjen e fansave.


Shtuar 1.04.2021 10:47