EMRI/ Kërcënonte një grua me foto intime, kapet 22-vjeçari në Vlorë

Emisioni ‘Piranja’ është marrë sërish një tjetër rast shantazhi në rrjetet sociale.

Në bashkëpunim me DRVP Vlorë dhe postën e polocisë Orikum, Piranjat kanë kapur një tjetër shantazhues i cili nëpërmjet telefonit i bënte presion një gruaje.

Prej 3 muajsh 22 vjeçari Geraldo Mehilli kërcënonte me foto intime një 38 vjeçare nënë e dy fëmijëve. Ndiqni videon nga momenti i ndalimit të 22 vjeçarit.

 


Shtuar 2.04.2024 19:48