E martuar me një djalë me ngjyrë, modelja durrsake thyen tabutë dhe paragjykimet (FOTO LAJM)

Foto ilustruese

Një modele nga Durrësi, e cila ka dhjetëra mirëra ndjekës në rrjetet sociale, është martuar me një të ri me ngjyrë.

Bëhet fjalë për Kejsi Aliaj, e cila ka edhe një fëmijë me bashkëshortin e saj.

Ajo ka thyer çdo tabu dhe paragjykim, pasi dihet se kjo gjë që nuk është fort e lehtë në një vend si Shqipëria./albeu.com/