Balla merr pjesë në ceremoninë mortore të efektivit të vrarë: Përulje dhe nderime për Afrim Bunjakun!

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla mori pjesë sot në ceremoninë mortore të efektivit të vrarë, Afrim Bunjaku, i cili humbi jetën në krye të detyrës.

Balla ka postuar disa foto nga homazhet në familjen e policit të ndjerë, dëshmor i Atdheut.

“Përulje dhe nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrës
Samadregj Vushtri, KOSOVA ”, shkuan Balla.


Shtuar 25.09.2023 18:42