Zbulohet emri i veçantë që Marina dhe Getoari zgjodhën për vajzën e tyre (FOTO LAJM)

Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë dje, kur erdhi në jetë vajza e tyre. Tashmë është zbuluar edhe emri i së voglës nga burime pranë çiftit. Dy të dashuruarit kamë vendosur të bëjnë bashkim emrash dhe ta quajnë Marget.

Deri tani nuk kemi as foto e as njē prononcim nga çifti i njohur, por Luana, tezja e së voglës një reagim e dha, teksa postoi në Instagram: Ndjesia më e bukur në botë.


Shtuar 25.11.2021 10:50