Zbulohet emisioni që do të moderojë Tea Trifoni (VIDEO)

Ditën e djeshme, u mësua se ish-konkurrentja e “Top Channel”, Tea Trifoni, po niste një karrierë të re si moderatore në “Top Channel”.

Ajo ishte parë vazhdimisht në dyert e këtij televizioni, ndërsa sot faqja zyrtare e “Top Channel” ka publikuar videon promo të emisionit.

“Gra dhe goca” do të titullohet formati i bashkëmoderuar gjithashtu nga Olesia Leço, Fatma Haxhialiu dhe Krista Merkoçi.

Gjatë videos promo që në fakt i dedikohet gjinisë së tyre, vajzat tregojnë se mund të bëjnë gjithçka që bëjnë burrat, madje mund ta bëjnë edhe mbi taka!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @gocadhegra


Shtuar 26.08.2021 15:17