Yll Limani i dedikon fjalët më të ëmbla nënës për ditëlindje

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Yll Limanit. Nëna e këngëtarit feston ditëlindjen e saj dhe natyrisht nuk ka munguar një urim publikisht nga Ylli.

Artisti ka shpërndarë në Instagram një fotografi të nënës së tij sipër së cilës ka shtuar disa fjalë të ëmbla.

“Pika jem e dobët. Mam! Urime ditëlindja! Jetofsh sa më gjatë! Të dua!”, ka shkruar Ylli.

Shtuar 3.08.2021 17:52