Xhonatan rikthehet në “Big Brother” pas eliminimt, reagimi i Olta Gixharit merr gjithë vëmendjen (VIDEO)

Xhonatatn është një nga banorët më me fat të “Big Brothet VIP”. Ai u eliminua mbrëmjen e djeshme, por u rikthye sërish në shtëpinë e famshme pasi kishte biletën e kthimit.

Por jo vetëm për këtë, Xhonatan është më fat edhe se u rrethua nga vajza të ngazëllyera nga rikthimi i tij. Mes tyre edhe Olta Gixhari kërceu nga gëzimi për rikthimin e tij. Video e reagimit të Oltës ka bërë xhiron e rrjetit.

Olta dhe Xhonatan janë përfolur shumë në rrjet se mes tyre ka patur një romancë kohë më parë, por kjo mbetet deri më tani vetëm në kuadër të thashëthemeve pasi dyshja nuk ka folur në asnjë moment për këtë histori. Por të dy kanë treguar se njihen nga jashtë dhe që në ditën e parë që Xhonatan ju bashku BB VIP Olta e ka mirëpritur me krahë hapur./albeu.com/


Shtuar 29.01.2023 13:33