Vjen në jetë Zara, këngëtari i njohur bëhet baba për herë të tretë (FOTO LAJM)

Këngëtari amerikan, Jimmie Allen është bërë baba për herë tretë. Bashkëshortja e tij, Alexis ka sjellë në jetë një vajzë, të cilës i kanë vendosur emrin Zara James.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë këngëtari, me anë të një postimi në Instagram.

“Anëtarja më e re e familjes tonë është këtu dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur që më në fund po e takojmë. Alexis je një kampione! Të dua dhe jam shumë mirënjohës për ty!”, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by J I M M I E A L L E N (@jimmieallen)


Shtuar 18.10.2021 15:55