Vjen në jetë bebushi, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani bëhen prindër për herë të dytë

Çifti i njohur, Sinan Hoxha dhe Andra Destani janë bërë prindër për herë të dytë.

Bashkëshortja e këngëtarit ka sjellë në jetë një djalë dhe lajmin e bukur e ka dhënë vetë ajo përmes një foto të publikuar në Instastory.

“E gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot”, ka shkruar ajo përmbi foton, ku shfaqet vogëlushi i sapoardhur në jetë.

Sinani dhe Andrra kanë edhe një djalë më të madh, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Ansi, bashkim i shkronjave të tyre. Ndërkohë për më të voglin e familjes Hoxha nuk ka ende detaje si emri, pesha apo ora e ardhjes në jetë. Gjithçka pritet ta zbulojnë vetë prindërit.