VIP-at shqiptarë të ekzaltuar për fitoren e Johnny Depp: E vërteta nuk humbet kurrë (FOTO LAJM)

Johnny Depp doli fitues nga gjyqi 100 milionë dollarë me ish-bashkëshorten, Amber Heard. Të shumtë kanë qenë ata që kanë mbështetur këtë verdikt final, duke u shprehur se ka qenë një vendim i drejtë.

Madje ka pasur edhe shumë personazhe të famshëm që kanë reaguar pasi aktori i Hollywood-it u shpall fitues, duke e uruar dhe mbështetur atë.

Por jo vetëm kaq, pasi edhe profilet e rrjeteve sociale të personazheve të njohur të ekranit shqiptar janë mbushur me fotot e Depp, duke treguar edhe ata mbështetjen për aktorin e famshëm.

Më poshtë janë reagimet e disa prej personazheve të njohur shqiptarë.