VIDEO/ “Sa kam qarë te dasma”, Rike ngacmon Meritonin për dasmën me Ilnisën

Gjatë një bisede mes Rikes dhe Meritonit, Rikja i rrëfen atij emocionet që ka përjetuar kur e pa dhëndër në dasmën e tij me Ilnisën. Por mesa duket fjalët e saj kanë qenë një provokim për të ngacmuar Meritonin pasi ditën e dasmës ajo i kishte thënë Meritonit se nuk beson në marrëdhënien e tyre.

Rike: Sa kam qarë tek dasma që të kam parë dhëndër. Mishi kokrra, lotët e mia ujë. Isha pozitive, jam kënaqur.

Meriton: Unë se di kur ke qenë negative ti.

Graciano: Ajo ka impostimin edhe e bën vetë atë gjë se i pëlqen të lozi.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 12.02.2024 14:09