Video/Roza Lati sherr me Julian Dedën: O Jul karagjozi, mblidh mendjen!

Moderatorja Roza Lati e cila u bë pjesë Big Brother Vip 3 është ‘përplasur’ me një nga banorët aty brenda, aktorin Julian Deda.

Shkak për debatin e ashpër mes tyre, është bërë deklarata e Julianit i cili u shprehe se Roza është personazh që nuk pëlqehet shumë dhe shahet nga publiku. Kjo deklaratë e aktorit nuk është pritur mirë nga Roza e cila iu drejtua: Kujdes çfarë nxjerr nga goja. Mos shty urrejtje!


Shtuar 15.01.2024 12:54