VIDEO/ Fansat i përmendin Bes Kallakun gjatë koncertit, Xhensila Myrtezaj thumbon aktorin

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është një nga artistet më të përfolura të momentit, teksa këngëtarja i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me aktorin Bes Kallaku.

E ftuar në një nga club-et në fundjavë, teksa Xhensila ishte duke performuar hitin e saj në bashkëpunim me këngëtarin Bardhi, ‘Mashtruese’, fansat i kanë përmendur emrin e Bes Kallakut.

Ndërsa këngëtarja e thumbon me fjalët “Xheloz ëëë”.

Kujtojmë që ishte Bes Kallaku zbuloi ndarjen, teksa tha se fëmijët e tyre jetojnë me këngëtaren, të cilës iu është referuar si ish-bashkëshortja, duke zbuluar se janë divorcuar./albeu.com


Shtuar 23.04.2024 10:51