Vetëm një mund ta detyrojë Blendin të sillet si fëmijë në rrugë (VIDEO)

Blendi Fevziun jemi mësuar ta shohim më së shumti në ekran por, përtej ai është një baba mjaft i përkushtuar kundrejt dy vajzave, Mishel dhe Alis.

Së fundmi ai ndodhet në Pragë, i shoqëruar nga vajza e tij e vogël. Alisit i pëlqen shumë të luajë, por nuk është e vetmja, pasi krah saj edhe Blendi ndihet fëmijë.

E po, duhen bërë ndonjëherë nga këto aventura. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

Shtuar 14.05.2022 15:20