Vetëm dy, kush ishin ish-banorët e “BB VIP” të ftuar në dasmën e Arbër Hajdarit (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur dasma e shumëpërfolur e Arbër Hajdrit me partneren e tij nga Kosova, Vlera. Çifti ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim në dasma, ka zgjedhur të hy me këngën e Vaçe Zelës.

Patjetër që në rrjet nuk kanë munguar pamje nga dasma ku janë zbuluar edhe të ftuarit VIP.

Por a e dini se kush janë dy ish banorët që opinionisti i “Big Brother VIP” ka ftuar në dasmën e tij? Beniada Nishani dhe Donald Veshaj. Madje ky i fundit ishte i ftuar çift, me Bora Zemanin./albeu.com/