Vera ka nisur shumë ‘hot’ për Dea Mishel, shihni pozat seksi me bikini

Dea Mishel, një nga vajzat e dashura të ekranit, tërheq jo pak herë vëmendjen e mediave.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto të ndryshme që t’i informojë ndjekësit mbi jetën e saj.

Pas disa problemeve shëndetësore dhe një periudhe të vështirë, Dea Mishel duket se ka nisur sezonin e pushimeve.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto me bikini, ku duket shumë në formë dhe sharmante.

Për më tepër, ju ftojmë të shihni fotot në galerinë e mëposhtme.

  


Shtuar 29.05.2024 13:25