Vëllai bëri namin, binjaku i Andit do jetë konkurrent në “Përputhen”? (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë Andi Artani, ish-konkurrenti i Përputhen nga Kosova bëri me dije se ka një vëllai binjak dhe e prezantoi atë nëpërmejt Instagramit.

Kaq u desh që Ardi të bëhej i famshëm në Instagram dhe sot numëron 30 mijë ndjekës. Vëllai i Andit ka bërë një bisedë me ndjekësit e tij ku ka treguar pak nga jeta e tij në NeëYork.

Ndjekësit e kanë pyetur edhe se ku e she veten pas 5 vitesh dhe përgjigja e tij ka tërhequr vëmendjen.
“Përputhen 6”, ka shkruar vëllai i Andit, sigurisht në kuadër të shkakas.

Por gjithsesi ndjekësit janë në dyshime se ai do të bëhet konkurrent i “Përputhen 3” njësoj si vëllai i Mevlanit.

Kujtojmë se Andi doli nga emision çift me Jasminën, por gjërat nuk shkuan ashu si priteshin dhe nuk vazhdojnë më bashkë, por historia e tyre do mbahet mend gjatë nga ndjekësit./albeu.com/


Shtuar 13.08.2021 16:22