“Vdiqa të të puth”, Fifi dhe Graniti nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit në dhomën e gjumit (VIDEO)

Afrimiteti mes Fifit dhe Granitit sa vjen e rritet. Dyshja flenë afër me njëri-tjetrit dhe së fundmi kanë shkëmbyer fjalë dhe shikime romantike.

Fifi i ka shprehur dëshirën e madhe për ta përqafuar, ndërsa Graniti për ta puthur.

Fifi: Je shumë i mirë

Graniti: Edhe ti

Fifi: Ti je më i mirë se unë

Graniti: Jo, ti je më e mirë dhe më e kujdesshme

Fifi: Vdiqa me të përqafu

Graniti: Edhe unë ty me të puç (puth)

Fifi: qesh

Graniti: Duhet të kemi durim

Në fund ata kanë shtrënguar duart me njëri-tjetrin dhe kanë fjetur ashtu.


Shtuar 21.10.2021 12:28