Vazhdon të sfidojë hapur policinë nga arratia, Fjolla takon aktorin e njohur në Dubai

Fjolla Morina vazhdon të udhëtojë edhe pse është në arrati.
 
Madje ajo e ka sfiduar tashmë shtetin disa herë, pasi nuk i kursen as postimet në rrjetet sociale.
 
Këngëtarja ka udhëtuar së fundmi së bashku me partnerin e saj, Fisnik Syla, drejt një destinacioni mjaft të shtrenjtë, Dubai.
 
Ajo nuk ka ngurruar që me ndjekësit e saj të postojë foto e video nga këto pushime luksoze. Madje së fundmi ka postuar në “Instastory” një foto ku tregon se është takuar me yllin e “Hollywood”-it, Steven Seagal.
 
“Nga je? Nga Shqipëria”, shkruan Fjolla sipër njërës foto ku shfaqet me aktorin e famshëm dhe me partnerin e saj.

Fjolla Morina u arrestua në 18 shtator në pikën kufitare të Morinës, pasi u kap me dy armë me vete, së bashku me Fisnikun. /albeu.com/

 

 


Shtuar 13.03.2021 22:00