Vajza e tij e madhe feston ditëlindjen, Blendi Fevziu e uron publikisht (FOTO LAJM)

13 tetori është një ditë e veçantë në familjen e moderatorit shumë të dashur nga publiku, Blendi Fevziu. Kjo pasi vajza e tij e madhe, Mishel feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim nga i ati.

Ky i fundit ka publikuar në rrjetet sociale një foto, në të cilën shfaqet shumë i qeshur bashkë me Mishel në Vatikan.

“Gëzuar ditëlindjen Mishel”, ka shkruar Fevziu krahas fotos, ndërkohë që urimet kanë qenë të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

Kujtojmë që pak kohë më parë gjatë një interviste, moderatori ka rrëfyer se me vajzat ka një marrëdhënie të ndryshme, pasi edhe mosha e tyre nuk është e njëjtë.

“Nuk e kam pasur shqetësimin për një djalë. Kur mora vesh që ishte gocë u gëzova se goca e madhe do kishte një shoqe jete. Marrëdhëniet e tyre janë shumë të mira se kanë 13 vite diferencë me njëra-tjetrën. E madhja e shikon si lodër, e vogla e shikon si një gjë normale, nuk kanë probleme. Me gocën e madhe nuk kam pasur shumë kohë të jem me të. Me të voglën mundohem t’i kushtojë edhe më shumë kohë, ndoshta edhe për shkak të moshës”, tregoi Blendi.