Vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit habit me pozat provokuese: Jam e lumtur larg teje (FOTO LAJM)

Shpëtim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi prej vitesh janë larguar në SHBA ku dhe së bashku me familjen kanë vazhduar jetës e tyre atje.

Vajza e tyre e madhe, Era ka fituar zemrat e shumë ndjekësve në Instagram edhe pse nuk është një fytyrë publike në vend.

Era është bërë shpeshherë pjesë e mediave në Shqipëri pasi prindërit e saj janë figura mjaft të njohura dhe të respektuara, rastet si diplomimi apo festa të tjera familjare nuk I kanë shpëtuar publikut shqiptar.

Së fundmi Era ka ndarë në Instagram disa poza si rrallehere ne profilin e saj dhe shfaqet mjaft joshese ku bluza transparente i zbulon reçipetat dhe format perfekte trupore.

Gjithashtu edhe mbishkrimi i fototve ka tërhequr vëmëndjen

“Kur jam larg teje jam më e lumtur se kurrë”, ka shkruar Era duke theksuar se keto janë vargjet e Billie Eillish që e kanë fiksuar se fundmi./albeu.com/


Shtuar 11.08.2021 10:45