Vajza e saj po bën namin në rrjetet sociale, Alketa Vejsiu flet për herë të parë: Kemi diskutime të forta (VIDEO)

Vajza e Alketa Vejsiut, nga një “mister” që ishte për gjithë publikun, si vajza e një ndër moderatoreve më të njohura në vend, u kthye në një nga vajzat më të ndjekura në Instagram pas hapjes së profilit të saj publik.

Ajo bisedon shpesh herë me ndjekësit dhe është mjaft aktive.

Por Alketa ka folur vetëm së fundmi se çfarë mendon për përfshirjen e saj në publik.

Kemi diskutime të forta për këtë. Unë ngaqë jam protektive menoj se duhet të jetë e rezervuar. Kishte dhenë disa përgjigje të mira në një bisedë të fundit në Instagram, mu duk e rritur, e pjekur, mu duke mirë. Thashë për ato gjërat të cilat më kundërshton i ka marrë disa leksione. Niki është krenaria ime më e madhe”, përfundon Alketa./albeu.com/