U rikthye pas skandalit me Hysenin, Alvisa bën deklaratën e fortë për Bashkimin në prapaskën (VIDEO)

Nëse sezonin e parë të “Përputhen” skandali ishte Tea dhe Andi dhe lidhja e tyre fallco para gjithë publikut, këtë vit skandali ishte Alvisa dhe Hyseni dhe përgjimet e publikuara.

Alvisa u rikthye në “Përputhen” vetëm për Bashkimin, për të cilin është shprehur se ka pëlqim të fortë.

Gjatë një bisede në prapaskenë, konkurrentja është pyetur nga Azemi nëse do t’i dilte plumbit para për ashkimin. Pa u menduar aspak, Alvisa ka dhënë një përgjigje pozitive.

“Patjetër që po. Nëse do jem me atë, po”, është shprehur ajo.


Shtuar 23.11.2021 13:25