U paralajmërua por s’dëgjoi, Buçko rrëzohet nga gomari

Ditea dhe Gledis vijojnë aventurat e tyre në ishull. Ky i fundit tentoi ditën e sotme të bënte një shëtitje një gomar që gjendjej aty afër por siç duket gjërat nuk shkuan aq mirë.

Edhe pse Ditea e paralajmëroi të mos hipte, ai nuk e dëgjoi por fatkeqsisht përfundoi duke u rrëzuar prej tij.

“Çfarë trimi që je”, i tha Ditea Gledisit, pasi ky i fundit u tremb “për vdekje” nga lëvizja e gomarit.

View this post on Instagram

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Rikujtojmë që Ditea dhe Buçko ndodhen në ishull dhe vetëm një prej tyre do të ketë mundësinë të kthehet përsëri në fermë dhe për këtë do të jetë publiku ai që do të vendosë.

Buçko u dërgua në ishull pasi Agai e “eliminoi” prej garës për shkak të thyerjes së rregullave e ndërsa Ditea humbi sfidën përballë Xhesikës ku të dyja dolën më pak të preferuarat e publikut.


Shtuar 16.05.2024 19:36