U fut në PërPuthen vetëm për Mevlanin, i ati i dërgon mesazh Filloretës (VIDEO)

Filloreta është një ndër konkurrentet më të reja të “Përputhen”. Ajo ka ardhur që nga Zvicra vetëm për Mevlanin.

Në puntatën e sotme konkurrentja tregoi mesazhin që i ka dërguar i ati gjatë kohës në program. Ai e mbështet të bijën dhe i kërkon ta shijojë eksperiencën e saj.

“Përshëndetje vajza ime! Babi të mbështet ty Leta me çdo veprim që bën. Në këtë reality show, “Përputhen”, dëshmoje veten dhe realitetin. Shijoje këtë eksperiencë! Të do babi”, i kishte shkruar i ati.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Shtuar 15.04.2022 21:35