U eliminua si më pak i preferuari i publikut, vajza e Sabianit ka diçka për t’i thënë babait (FOTO LAJM)

Mbërmjen e djeshme Sabiani u eliminua nga shtëpia e “Big Brother VIP” si më pak i preferuari i publikut.

Por fati ishte me të mbrëmjen e djeshme dhe gogla që secili prej tyre ka e riktheu sërish në shtëpi.

Banorët e shtëpisë që e përcollën me lot Sabianin e pritën me gëzim e hare rikthimin ë tij.

Edhe vajza e tij, Keisi Medini e cili disa ditë më parë e takoi brenda shtëpisë duke e surprizuar, ka bërë një reagim në rrjetet sociale.
“Ba sot tregove shumë”, ka shkruar Keisi./albeu.com/


Shtuar 3.11.2021 08:57