U diskutua gjatë, Elgit Doda zbulon më në fund çfarë i tha në vesh Donaldit në BBV (VIDEO)

Kantautori i njohur Elgit Doda ka treguar për publikun e gjerë se cilat ishin fjalët që i ka komunikuar Donaldit në vesh gjatë hyrjes së tij në “Big Brother Vip Albania.” I ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, ai iu përgjigj kësaj pyetjeje drejtuar nga blogerja e njohur, Armina Mevlani duke u shprehur se i ka thënë fjalë për ta mbështetur:

“Produksioni e ka dëgjuar se çfarë kam thënë. Thjesht aty ishte: “Love u, ec përpara. Kaq!”

Mirëpo, mesa duket publikut nuk ia ka mbushur mendjen përgjigja e Elgitit të cilët janë shprehur nëpër komente se ai nuk është duke thënë të vërtetën. Disa të tjerë aludonin se fjalët që i tha ishin për arsye reflektimi për aktorin e humorit pasi komentet negative për të në lidhje me trekëndëshin “Triksa-Bora” nuk kishin fund.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)


Shtuar 10.02.2022 11:07