U deshën 120 orë për ta krijuar, zbuloni sa ka kushtuar çanta e Paris Hilton

Paris Hilton është një koleksionuese rrobash dhe aksesorësh. Mes gjithë gjërave që ajo ka, e preferuar për të është një çantë e punuar me 60,000 kristale Swarosvksi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)


Çanta nga kompania Hermes, ka kushtuar plot 65,000 dollarë.

Kjo është hera e dytë që e porosit këtë çanti, pasi herën e parë kur grabitësit hynë në “perandorinë” e saj, ia vodhën. Kështu, u detyrua ta porosiste përsëri.

Një detaj tjetër që është konfirmuar nga vetë drejtori i kompanisë është se punimi i çantës ka marrë 120 orë kohë./albeu.com


Shtuar 14.08.2021 15:23