U bë vëlla i madh, Elita ndan foton e ëmbël të Zërit me motrën (FOTO LAJM)

Elita Rudi dhe Gjiko mirëpritën fëmijën e tyre të dytë pak ditë më parë. Dyshja ndanë disa fotografi me të voglën e tyre në krahë, ndërsa zbuluan se e kishin pagëzuar me emrin e veçantë Bota.

“Kush ka vajza BOTËN ka. Faleminderit Zotit për këtë dhuratë kaq të ëmbël”, shkroi Gjiko krahas disa fotove që ndau me vogëlushen. Menjëherë pas ardhjes në jetë së Botës, mami Elita dhe babi Gjiko hapën një profil për të voglën e tyre.

Ditën e sotme, ata janë publikuar në profilin e saj një fotografi të ëmbël, në të cilën shihet djali i tyre Zëri, që qëndron dhe shikon me dashuri motrën e tij të vockël.

 


Shtuar 12.03.2021 12:30