U bë nënë për herë të parë, Genta Ismajli zbulon emrat e veçantë të binjakëve

Rreth dy muaj më parë, Genta Ismajli u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë dy binjakë, një vajzë dhe një djalë.

Genta ka zgjedhur që mos t’i publikojë portretet e fëmijëve, duke i mbajtur larg syrit të mediave. Mirëpo, së fundmi, këngëtarja ka zbuluar emrat që ka zgjedhur. Ajo, madje i ka hapur edhe një profil në Instagram me emrat e tyre Icon dhe Ivy Blue.

Ndërkohë të gjithë janë bërë kuriozë për të parë se kujt i ngjajnë bebushat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IVY BLUE & ICON (@ivyblueicon)


Shtuar 13.02.2022 09:36

koment