Trondit astrologia: Olta e dashuruar me Luizin, nga xhelozia i bën sulmet (VIDEO)

Këto të fundit kanë qenë ndër ditët më të vështira për Olta Gixharin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Edhe jashtë shtëpisë diskutimet janë të shumta se kush largohet mbrëmjen e nesërme, Olta Gixhari apo Kiara Tito.

Por në mes të këtyre diskutimeve, ka qenë astrologia Liza Gjika e cila sipas parashikimeve të saj ka bërë deklaratën e bujshme se Olta është e dashuruar me Luizin dhe fakti se tenton të fsheh në maksmimum sjell sjellien e saj agrsive dhe me sulme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shqipëria Live (@shqiperialive_tch)


Shtuar 24.03.2023 17:34