Tre vite nga dita e dasmës, Sara Hoxha zbulon darkën romantike me Ledionin (FOTO LAJM)

Me siguri të gjithë e mbani mend dasmën madhështorë të trashëgimtares së “Top Channel”, Sara Hoxhës me Ledion Liçon. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë dhe për vendin e ceremonsë zgjodhën Liqenin e Comos në Itali.Kanë kaluar plot 3 vite që nga ajo ditë kur i thanë njëri-tjetrit “Po” përgjithmonë. Dhe me rastin e këtij përvjetori, Sara e Ledioni po festojnë të dy së bashku, me një darkë romantike, me qirinj e nga një gotë verë të bardhë.

“3 vite që kur thashë “Po”-shkruan Sara krah fotos ku shihet duke trokitur gotat me Ledionin, i cili vetëm në rastë të tilla shafqet në rrjete sociale.

Sot Sara dhe Ledioni janë prindër të dy djemve, London dhe Roman.


Shtuar 12.08.2021 09:17