“Ti më çmend”, reperja shqiptare shfaqet më provokuese se asnjëherë (FOTO LAJM)

Ajo është një ndër reperet më të dashura për publikun dhe është gjithashtu edhe mjaft aktive në rrjetet sociale. Është fjala për Rina Balajn, e cila së fundmi ka provokuar imagjinatën e ndjekësve me postimet në “Instagram”.

Ajo shfaqet me një veshje shumë provokuese, ku fundi me një të çarë të madhe, thuajse i zbulon pjesët intime.

“Ti më çmend”, ka shkruar reperja e njohur bashkëngjitur me fotot ku shfaqet e kuruar në çdo detaj. Pozat e saj menjëherë kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pafund.


Shtuar 20.09.2021 10:53