Thyen rregullat e emisionit, momenti kur përjashtohen dy konkurrentet e “Përputhen” (VIDEO)

Së fundmi Alba dhe Enisa janë përplasur me njëra-tjetrën në skenë dhe shkak është bërë një telefonatë e Albës ndaj Enisës në orët e vona për t’i prezantuar një djalë.

Biseda ka agravuar që në telefon dhe Enisa ka vendosur ta regjistrojë. Si pasojë e gjithë kësaj ngjarje produksioni ka vendosur të ndëshkojë të dyja vajzat.

Alba dhe Enisa janë pezulluar nga programi. Alba ka kërkuar që të trasmetohet takimi dhe më pas largohet por kjo nuk ka qenë e mundur.

View this post on Instagram

A post shared by Per’puthen 💋 (@perputhen_tch)